Güvenlik Sistemleri

 

 

Kamera

 

Kapalı Devre Görüntü ve Kayıt Sistemleri, çeşitli sayıda kameralar kullanılarak belirli bir bölgenin gözetlenebilmesi için elde edilen görüntülerin kayıt altına alınması ve video ekranlarında görüntülenmesine olanak sağlayan sistemlerdir.

Güvenlik kamerasında kullanıcının tercih sebebi çok önemlidir, kamera sistemi kurdurma amacı gözetleme, denetleme yahut sadece caydırıcı amaçlı kurdurulabilmektedir. Bu sebeple tercih edilecek kamera ve kayıt cihazlarının isteğinizi karşılaması açısından uygun özelliklere sahip donanımlar olmasına dikkat edilmelidir. Buna bağlı olarak en çok dikkat edilmesi gereken konu ise alt yapıdır.

Alt yapı çalışmalarında, mesafeler uzadıkça kullanılacak malzemenin kalitesine ve işçiliğe çok dikkat edilmelidir, bu çalışmalarda yapılacak eksikliklerin yada kullanılan yanlış ürün/malzemelerin işlem sonrasında maddi zararlara yol açacağı kaçınılmazdır.

Nota Elektronik, kurdurmak istediğiniz yer ve amaç herne olursa olsun sizlere uzman ekipleriyle destek vermektedir. Güvenlik kamerası taktırmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçerek bilgi/fikir alın, firmamız sizlere ücretsiz keşif ve danışmanlık sunarak yanlış yönlendirilmenize engel olmaktadır.

Teklif Al

güvenlik sistemi

Alarm

Alarm sistemleri sayesinde hırsızdan, yangından ve birçok çevresel tehlikelerden korunabilmek mümkün olabilmektedir. Alarm sistemi sensörleri sayesinde algılanan tehlike, alarm izleme ve kontrol merkezine iletilir. Alarm türüne göre polis, itfaiye, ambulans yönlendirilmesi yapılabilmektedir.

Alarm izleme ve kontrol merkezi üzerinden günlük, haftalık, aylık raporlama yapılabileceği gibi IOS, Android ve Windows tabanlı akıllı telefonlara yüklenebilecek uygulamalar sayesinde alarm sistemi yönetimi yapılabilmektedir.

Teklif Al

güvenlik sistemleri
güvenlik sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Otopark geçiş ve kotnrol sistemleri,bariyer,kartlı geçiş,turnike gibi güvenlik sistemlerinin uygulamalı saha çalışmaları firmamız tarafından verilmektedir.

Teklif Al