Nota Elektronik Projelerimiz

Projelerimizde, müşterilerine iş ve hizmetten daha fazlasını sunmaktayız. Konseptimize uygun hangi proje olursa olsun, önceliğimiz mekanda yapılacak hizmet için gerekli alt yapıya uygun donanım tespiti yapmaktır. Ve bu tespitler neticesinde ilgili birimin tavan, zemin, duvar gibi yapılardaki çeşitliliği göz önünde bulundurularak, düşük maliyet ve uygun alt yapı donanımlarıyla iyi bir hizmet çıkarmayı planlamaktır.

Özellikle yapısal kablolama projelerinde, birimlerdeki çeşitliliğin yanı sıra dış etkenlerden doğabilecek hasar risklerinin de hesaplanarak, buna göre bir planlama yapılması çok önemlidir.

Bunlara bağlı olarak, mekanlardaki, ses sistemleri, yahut herhangi bir mekanı izleme, gözetleme yada caydırı amaçla kuracağınız güvenlik kamerası yada alarm sistemleri alt yapılarında kullanılacak malzeme kalitesinin, kablo yapısının mutlaka özenle seçilip, uygun testlerden geçirilmiş olmasına dikkat edilmeli. Keza sonrasında doğuracağı sorunlar ciddi maddi ve manevi zararlara yol açacağı kaçınılmaz olacaktır.

Projelerinde Bizleri Tercih Edenler

Saha Çalışmalarımız