Nota Elektronik, müşterilerine iş ve hizmetten daha fazlasını sunmaktadır. Projelerimizde yürüttüğümüz işlerde müşterilerimize öncelikle ücretsiz danışmanlık sunmaktayız. Konseptimize uygun hangi proje olursa olsun, önceliğimiz mekanda yapılacak hizmet için gerekli alt yapıya uygun donanım tespiti yapmak ve bu tespitler neticesinde ilgili birimin tavan, zemin, duvar gibi yapılardaki çeşitliliği göz önünde bulundurularak, düşük maliyet ve uygun alt yapı donanımlarıyla iyi bir hizmet çıkarmayı planlamaktır.
Özellikle yapısal kablolama projelerinde, birimlerdeki çeşitliliğin yanı sıra dış etkenlerden doğabilecek hasar risklerinin de hesaplanarak, buna göre bir planlama yapılması çok önemlidir.

Bunlara bağlı olarak, mekan seslendirmelerindeki, ses sistemleri, yahut herhangi bir mekanı izleme, gözetleme yada caydırı amaçla kuracağınız güvenlik kamerası yada alarm sistemleri alt yapılarında kullanılacak malzeme kalitesinin, kablo yapısının mutlaka özenle seçilip, uygun testlerden geçirildiğine emin olduğumuz yapıdaki kablolar olmasına dikkat edilmeli, keza sonrasında doğuracağı sorunlar ciddi maddi ve manevi zararlara yol açabileceği gibi, güvenliğinizi de tam anlamıyla sağlamış olmayacaktır.

Uygulamalarını yaptığımız bir takım projelerimizi inceleyebilirsiniz…

Projelerimiz

projelerimizKonferans Salonu ve Genel Seslendirme Uygulaması

projelerimizYapısal Kablolama, Santral ve Güvenlik Kamera Kurulumları

projelerimizMağaza Ses Sistemi Kurulum ve Devreye Alımı

projelerimizGüvenlik Kamera Uygulaması

projelerimizDesi Güvenlik Alarm Kurulumu

Projeksiyon ve Perde Çözümleri

Güvenlik CCTV Kamera Çözümleri

Dış Mekan Led Aydınlatma

Konferans Salon Seslendirme ve Projeksiyon Kurulumu
Swissotel Bosphorus Network Yapısal Kablolama ve Sonlandırma