Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenliğinizi sağlamanın birçok yolu mevcut. Günümüz şartlarında hayati önem taşıyan güvenlik sistemleri, teknolojinin de gelişmesiyle siz kullanıcılara birçok alternatif sunmaktadır. Nota Elektronik olarak bu alternatiflerden bir kısmını siz müşterilerimize sunmaktayız, ve bu konularda sizlere destek olmaktan büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Güvenlik adına yaptıracağınız her türlü sistem (kamera, alarm, okuyucular vb.) sizleri dış tehlikelerden büyük ölçüde korumakta ve sizi tehlike anında uyarmaktadırlar. Bu sebeple yapılacak olan en ufak bir sistem dahi, sizi ve sevdiklerinizi korumaya ve onları güvende tutmaya yardımcı olacaktır.

Nota Elektronik olarak, sektörde önde gelen uygulamacı firmalar arasına girmek için yoğun çaba sarf etmekteyiz. Alt yapımız elektronik tabanlı olması vasıtasıyla, olaylara ve kurulacak sistemlere bakış açımız ve analizlerimiz bu doğrultudadır. Buda bizim için, diğer firmalardan ayıran en büyük fark olma özelliğini taşımaktadır. Marka bağımsız çalışabilmemizin, altında yatan en büyük özelliğimiz budur. Güvenliğiniz bizim için büyük önem arz etmektedir. Kurdurmak istediğiniz sistem her ne olursa olsun öncesinde bizden fikir almanızı tavsiye ederiz.

güvenlik sistemleri kamera

Güvenlik Kamera Sistemleri

Çeşitli sayıda kameralar kullanılarak belirli bir bölgenin gözetlenebilmesi için elde edilen görüntülerin, kayıt altına alınması ve video ekranlarında görüntülenmesine olanak sağlayan sistemlerdir. Aslında başlıca tanımı bu şekilde yapsak çokda yanlış olmaz. Güvenlik kamera sistemlerindeki tercih sebeplerimizi, fiyat farklılıklarının başlıca sebeplerini ve kurumsal markalarla çalışmanın önemini kısaca ele alacağımız bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim…

Devamı…

güvenlik sistemleri hırsız alarm

Hırsız Alarm Sistemleri (Güvenlik Sistemleri)

Kurdurduğunuz herhangi bir ortama müdahele olması durumunda, sirenlerin çaldığı ve sizlere yada alarm çağrı merkezlerine bilgi verebilen sistemlerdir. Güvenlik sistemlerindeki caydırıcılık oranı yüksek olan bir uygulamadır. Birçok alanda kullanabileceğiniz gibi, çeşitlilik oranıda oldukça yüksektir….

Devamı…

güvenlik sistemleri yangı ihbar

Yangın İhbar Sistemleri (Güvenlik Sistemleri)

Belirli bir ortamda yangın olması durumunda sirenlerin çaldığı ve çağrı merkezlerine uyarı gönderebilen sistemlerdir. Ortama kurulan sensörler vasıtasıyla, ısı, gaz, duman gibi etkenlerle birlikte sistem çalışmaktadır. Bu sayede yangın veya gaz kaçakları gibi durumlarda anında bilgi gönderebilmektedir.

Devamı…

güvenlik sistemleri-access kontrol

Access Kontrol Sistemleri (Güvenlik Sistemleri)

Temel düzeyde erişim kontrolü olarak adlandırılmaktadır. Bir ortama giriş, çıkış için kullanılan ve bu bilgileri kontrol altında tutmamıza olanak sağlayan sistemlerdir. Kişiler, belirli alanlara girmeleri için, üç farklı geçiş yöntemi kullanabilmektedir. Ayrıca, kimin nerede ve ne zaman eriştiğini kayıt altına tutabilmekte. Bu sayede iş merkezi, bina yada sitelerinizin ziyaretlerini incelemenize olanak sağlamaktadır…

Devamı…

İHTİYACINIZ OLAN GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE, SATIŞ, KURULUM, DANIŞMANLIK VE SATIŞ SONRASI DESTEKLE HİZMETİNİZDEYİZ. BİZİMLE İRTİBATA GEÇEREK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ…