Güvenlik Sistemleri

Güvenliğinizi sağlamanın birçok yolu mevcut. Günümüz şartlarında hayati önem taşıyan güvenlik sistemleri, teknolojinin de gelişmesiyle siz kullanıcılara birçok alternatif sunmaktadır. Bu alternatiflerden bir kısmını siz müşterilerimize sunarak, güvenlik konusunda çözüm ortağınız olarak daima yanınızdayız.

Güvenlik adına yaptıracağınız her türlü sistem (kamera, alarm, okuyucular vb.) sizleri dış tehlikelerden büyük ölçüde korur. Size tehlike anında uyarılar göndererek, maddi manevi zararlarınız önüne geçmeye yardımcı olur. Bu sebeple yapılacak olan en ufak bir sistem dahi, sizi ve sevdiklerinizi  güvende tutmaya yardımcı olur.

Nota Elektronik olarak, sektörde önde gelen uygulamacı firmalar arasına girmek için yoğun çaba sarf etmekteyiz. Alt yapımız elektronik tabanlı olması vasıtasıyla, olaylara ve kurulacak sistemlere bakış açımız ve analizlerimiz bu doğrultudadır. Buda bizim için, diğer firmalardan ayıran en büyük fark olma özelliğini taşımaktadır. Marka bağımsız çalışabilmemizin, altında yatan en büyük özelliğimiz budur. Güvenliğiniz bizim için büyük önem arz etmektedir. Kurdurmak istediğiniz sistem her ne olursa olsun öncesinde bizden fikir almanızı tavsiye ederiz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Çeşitli sayıda kameralar kullanılarak belirli bir bölgenin gözetlenebilmesi için elde edilen görüntülerin, kayıt altına alınması ve video ekranlarında görüntülenmesine olanak sağlayan sistemlerdir. Aslında başlıca tanımı bu şekilde yapsak çokda yanlış olmaz. Güvenlik kamera seçimi yapmadan önce bilinmesi gerekenleri kısa başlıklar halinde bu yazımızda bulabilirsiniz…

Hırsız Alarm

güvenlik sistemleriİzinsiz bir müdahele olması durumunda, sirenlerin çaldığı ve sizlere yada alarm çağrı merkezlerine bilgi verebilen sistemlerdir. Güvenlik sistemlerindeki caydırıcılık oranı yüksek olan bir uygulamadır. Birçok alanda kullanabileceğiniz gibi, çeşitlilik oranıda oldukça yüksektir…

Yangın İhbar Sistemleri

Belirli bir ortamda yangın olması durumunda sirenlerin çaldığı ve çağrı merkezlerine uyarı gönderebilen sistemlerdir. Ortama kurulan sensörler vasıtasıyla, ısı, gaz, duman gibi etkenlerle birlikte sistem çalışmaktadır. Bu sayede yangın veya gaz kaçakları gibi durumlarda anında bilgi gönderebilmektedir.

Access Kontrol (Güvenlik Sistemleri)

Temel düzeyde erişim kontrolü olarak adlandırılmaktadır. Bir ortama giriş, çıkış için kullanılan ve bu bilgileri kontrol altında tutmamıza olanak sağlayan sistemlerdir. Kişiler, belirli alanlara girmeleri için, üç farklı geçiş yöntemi kullanabilmektedir. Ayrıca, kimin nerede ve ne zaman eriştiğini kayıt altına tutabilmekte. Bu sayede iş merkezi, bina yada sitelerinizin ziyaretlerini incelemenize olanak sağlamaktadır…

Güvenlik Sistemi Kurulum Hizmetleri

Nota Elektronik Ses ve Görüntü Sistemleri, güvenlik hizmetleriyle piyasada öncü uygulamacı firmalar arasındadır. İstanbul güvenlik sistemi kurulumu dışında çevre illerde de uzman kadromuzla faaliyet göstermekteyiz. Ürün tedarik, satış, kurulum ve kurulum sonrası hizmetle müşterilerimize destek vermekteyiz. Bizimle iletişime geçin, konumuza ve isteğinize uygun güvenlik sistemi tercihlerini beraber değerlendirelim.