Nota Elektronik 20 yıllık bilgi ve tecrübe birikimiyle, kuruluşunu resmi olarak 2017 yılında yapan bir firmadır. Ses ve Görüntü sistemleri dışında birçok zayıf akım uygulamalarını da bünyesinde bulundurmaktadır.

İki kardeşin, yılların bilgi birikimleri ve kendilerinde buldukları sorumluluk inançlarıyla kurmuş olduğu bir firmadır. Şirket ortaklarından Murat AYKUT , profesyonel ses sistemleri ithalatçısı olan bir firmada faaliyet göstermiştir. Bu sebeple bir çok markaya da destek verme fırsatı bulmuştur. Bunlardan bazıları; Rme, Emu, Moog, Peavey, Orange, Krk, Jadis, Nad, Roksan, Joemeek, Summit, Cambridge Audio, SSL, Behringer, Shure, Akg, vb. Kendisinin burada kazanmış olduğu bilgi birikimi ve tecrübeler sayesinde, firmamızın temel taşlarını atmıştır.

Diğer bir kurucu ortak olan Barış AYKUT, uzun yıllar bilişim sektöründe faaliyet göstermiştir. Ve birçok kurumsal firmanın projelerinde aktif rol oynamıştır. Bu firmalardan bazıları; İnditex Group, Parkbravo, Tchibo, Landmark, Aldo, Nine West, Tommy Hillfiger, Ermenigildo Zegna, Koton v.b

Nota Elektronik, Proje Uygulama, Ürün Tedarik, Danışmanlık, Supervizorluk, Satış ve Kurulum gibi hizmetlerle müşterilerine destek vermektedir. İlgili sayfalarımızı incelediğinizde de faaliyet alanlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Bunlardan bazıları; Ses sistemleri kurulumu. Bunlar arasında, Konferans, Sinema, Tiyatro Salonları, Açık-Kapalı Mekanlar, Ses Stüdyoları vb. Güvenlik CCTV Kamera, Hırsız Alarm, Yangın İhbar Sistemleri, Biometrik Okuyucular. Yapısal Kablolama ve Network Çözümleri gibi faaliyet alanlarımız mevcuttur.

Nota Elektronik – Misyonumuz

İnsanların talepleri doğrultusunda hareket ederek, doğru bilgi, doğru malzeme, ve kaliteli işçilik sunumlarıyla, sürdürülebilir hizmet ilkesini benimsemek. Yeniliğe, teknolojiye ve istikrarlı kalmaya daima kendimizi hazır tutmaktır.

Nota Elektronik – Vizyonumuz

Bizden destek isteyen müşterilerimize karşı daima dürüst, işlerini kolaylaştırıcı çözümler sunan ve sektöründe en iyi olmayı hedefleyen firma olma özelliğini taşımak.