Nota Elektronik Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması, uygulamalarını yaptığımız tüm projelerimizde, müşterilerimize hizmetten daha fazlasını sunmaktayız. Ses, Güvenlik, Görüntü Sistemleri yada sunulan Network çözümlerinde, satış sonrası destek önemli bir husustur. Artan talepler ve servis maliyetleri doğrultusunda, sistem bakımları, kontrolleri yada arıza çözümleri aylık/yıllık yapılan anlaşmalarla kontrol altına alınabilmektedir. Sürdürülebilirlik, hızlı çözüm, konsinye ürün imkanı, ilgili anlaşmayla mümkün olmaktadır. Buda size zamandan ve maliyetten büyük bir kazanç olarak geri dönmektedir.

Neden Periyodik Servis Hizmeti Almalıyım?

Sistemlerinizde oluşabilecek arızaların önceden tespit edilip, sorun haline gelmeden anında müdahale edilmesini sağlar. Bir telefon uzağınızda, uzaktan yada fiziki müdahalede bulunabilmemiz, siz ve çalışanlarınız için güven oluşturmaktadır. Buda çalıştığınız sektörde sizi daime öne taşımak için önemli bir unsurdur. Tüm bunlara bağlı olarak;

  • Teknik personeli olmayan işletmelerde bu açığı kapatır. Olanlarda ise, doğru yönlendirilmesine yardımcı olur.
  • Fazla personel yatırımını ortadan kaldırır.
  • Maliyeti azaltır, aylık olarak kesilen faturalar gider olarak muhasebeye işlenir, tasarruf yaratır.
  • Söz konusu muhatap, şahıstan ziyade firma olacağı için, süreç daha hızlı ilerler ve garantili çözümler sunulur.
  • Periyodik analizler ve raporlamalarla düzenli bilgi sahibi olursunuz.
  • İşletmenizin verimliliğine katkıda bulunacak her türlü teknolojik gelişmeyi düzenli bilgi ve danışmanlık hizmeti olarak alırsınız.
  • Periyodik anlaşma kapsamındaki ücretsiz danışmanlık hizmetiyle, her türlü teknolojik ve güncel bilgiye kolay bir şekilde ulaşırsınız.

Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirim?

  • Orditoryumlar, Konferans Salonları, Sinema Salonları, Tiyatro, İbadethaneler, Konser Alanları

Özellikle ses sistemlerinde periyodik bakım çok önemlidir. Buradaki amacın, sistemde arıza olmasından ziyade, sistemde arızaya sebebiyet verebilecek unsurların önüne geçmektir. Keza bu durum, işletmenin zamandan ve bütçeden kazancına vesile olur.